Запис до АнтиШколи
АнтиШкола англійської для підлітків від 9 до 16 років
Уже після семестру навчання Ваша дитина зможе мінімум 30 хвилин говорити з носієм мови тільки англійською.

Sounds interesting, does not it?
Що за Космічний Олень?
АнтиШкола Space Deer у Львові — це курси з акцентом на розмовну англійську, на яких ми імітуємо мовне середовище для наших учнів.

Ми моделюємо будь-які ситуації, з якими підліток може зіткнутися — від реєстрації на рейс в аеропорту до проходження інтерв'ю на навчання. І підкріплюємо це потрібними словами і граматикою.
* обов'язково до перегляду:)
У звичайній школі мову вчать, але не розмовляють нею
Тому підлітки можуть читати і писати, і навіть отримувати відмінні оцінки.

Але в реальному житті будуть уникати діалогу англійською, тому що вони майже ніколи не робили цього на уроках. АнтиШкола це виправить.
Активні заняття без парт
Кожне заняття, як новий квест — завжди на цікаві дітям теми, тому запам'ятовувати слова і правила легко.

У нас не ховаються за партами чи підручниками, а спілкуються один з одним — так підлітки можуть розкритися і навіть завести нових друзів .
Тільки англійська
У АнтиШколі діє Only English Zone для учнів і викладачів.

Повне занурення в англійську дозволяє дітям більше не губитися в життєвих ситуаціях, в яких не можна перейти на рідну мову. Вони зможуть і розуміти, і говорити.
Курс на результат
Ми налагодили захоплюючий процес навчання, але наша головна мета — отримати результат у вигляді якісного діалогу англійською.

Для цього ми записуємо прогрес студентів на відео і відстежуємо виконання домашніх завдань на онлайн-платформі.
Тому в Space Deer використовують власну методику навчання, де головне:
Фотогалерея
Вартість
3900 грн семестр навчання
У який входить:
16 тижнів
Вивчення розмовної англійської
80 хвилин
Тривалість заняття
2 заняття
на тиждень
30 хвилин
Спілкування з носієм
32 уроки
На онлайн платформі
10 друзів
в навчальній группі
MoneyBack - якщо протягом першого тижня навчання ви розумієте, що заняття у нас не підходять, ми повернемо сплачену суму повністю.
Youtube АнтиШколи
На якому ми ділимося секретними лайфхаками та всякою корисною інфою :)
Викладачі Space Deer
Кожен викладач АнтиШколи має міжнародний досвід роботи або навчання, і обов'язково прекрасну розмовну англійську з правильною вимовою. Вони працювали в різних куточках світу, від США до Китаю, і охоче діляться мовними історіями зі своїми учнями.

Все тічери проходять дві співбесіди, пробний урок і мінімум двотижневе стажування перед тим, як провести своє перше заняття в АнтиШколі. Ми можемо бути впевнені, що допускаємо на уроки тільки тих фахівців, які поважають дітей, зможуть підтримувати доброзичливу атмосферу на уроках і будуть зацікавлені в їх результаті.
м. Львів
вул. І. Франка, 14
+38 (095) 480 11 99
Контакти
Про нас:
Наші проекти:
Лайкайте нас тут:
Курсы АнтиШколы:
- Розмовний табір для підлітків
Space Deer Family is:
-Про нас
Так англійську ти точно не вивчав.
Спробуй безкоштовно ✊
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Запис на екскурсію до АнтиШколи
Записатися в Антишколу
Записатися на курс в Space Deer
Як формуються групи?
Є два основних критерії — вік і рівень володіння англійською мовою. Діти 9-12 років і 13-16 років займаються в різних групах. У кожній віковій групі є ще поділ на рівні, від Elementary до Upper-Intermediate.

Рівень визначається на співбесіді в АнтиШколі.
Чим займаємося на кожному занятті?
80% кожного уроку присвячується мовній практиці (діалоги, моделювання ситуацій, перегляд та обговорення відео), 20% - вивчення нової інформації (слова, ідіоми, граматика). Всі домашні завдання виконуються і перевіряються на онлайн платформі, тому ми не витрачаємо на це час на уроках.

До моменту заняття дитина вже отримала зворотний зв'язок від вчителя і знає, що потрібно підтягнути.
Як заміряємо результат?
Є три основні інструменти: відеоматеріали, аналітика онлайн-платформи та інтерв'ю з носієм мови. Ми робимо кілька індивідуальних відеозаписів розмови учнів, щоб відстежувати прогрес до і після занять — він повинен бути помітний.

А в фіналі семестру ми отримуємо зворотний зв'язок від носія мови, з яким підліток проходить інтерв'ю: поточний рівень за міжнародною шкалою, легкість ведення бесіди, розуміння на слух. Цей відгук надається і самому учневі разом з відео до і після.
Чи потрібно купувати книжки?
Підручникам та робочим зошитам в АнтиШколі не місце, ми замінили їх на онлайн-платформу. Там викладені всі уроки курсу з додатковими матеріалами, за якими підлітки можуть вчити слова і правила, переглядати відео. Крім того, всі домашні завдання теж викладаються і перевіряються там.

Кожен учень отримує доступ на онлайн-платформу після першого заняття, і додатково її оплачувати не потрібно — це входить у вартість семестру.