Запись в АнтиШколу
Не хочешь, чтобы тебе звонили? Напиши нам ↓
TelegramMessenger
Запись на экскурсию в АнтиШколу
Запис до АнтиШколи
Запись в АнтиШколу
Запис до АнтиШколи
Запис до АнтиШколи
Запис до АнтиШколи
Запис до АнтиШколи
Запис до АнтиШколи
Контакти у Києві
м. Олімпійська, м. Позняки, м. Мінська, Борщагівка
+ 38 067 481 08 22
Контакти у Харкові
Контакти у Львові
вул. Івана Франка, 14
+ 38 067 642 44 43
Контакти у Житомирі
вул. Михайлівська, 8/1
+ 38 063 532 44 39 
Контакти у Дніпрі
вул. Старокозацька, буд. 40 Б, 4-й будинок 
+ 38 093 599 66 68
Контакти у Вишгороді
вул. Набережна, 8Д, ЖК "City Park"
+ 38 067 301 22 70
+ 38 073 101 22 70
Контакти у Броварах
вул. Київська, 245, ЖК "Лісовий квартал"
+ 38 050 730 27 94
Контакти в Одесi
м. Одеса, вул. Преображенська, 28
+ 38 096 892 18 81
+ 38 066 892 18 81
+ 38 073 892 18 81
Наша Методика
Вивчення англійської мови — АнтиШкола Space Deer
A значить, наше завдання — забезпечити, щоб наші студенти могли використовувати мову саме як засіб спілкування. Ми створили такий формат навчання, тому що повсюдно стикалися з тим, що наші колеги, друзі та знайомі незмінно відчували страх перед необхідністю сказати кілька фраз англійською. Значить, це саме той навик, який слабкіше за все розвивався в школі, університеті або на курсах.

Це було в 2015 році, а зараз АнтиШкола Space Deer — це провідна мережа розмовних курсів в Україні, яка змогла розговорити більше 5000 студентів. Це стало можливим завдяки нашій методиці навчання. У чому її секрет?
АнтиШкола — це розмовні
курси англійської мови
Наша методика побудована на 3-х ключових аспектах:
Комунікативний метод
Всі заняття ведуться англійською мовою (так, навіть для рівня Beginner), і побудовані на моделюванні життєвих ситуацій, рольових і ділових іграх.
Стандарт CEFR
Чи чули ви про загальноєвропейські компетенції володіння іноземною мовою? Незалежно від того, чули ми про них, чи ні, саме по ним у всьому світі оцінюють наші знання мови за шкалою від A1 до C2.
Гейміфікація
Напрямок Serious Games (використання ігрових технологій у складних неігрових процесах) набирає обертів у всьому світі, його використовують для навчання провідні університети світу.
Комунікативний метод
Ми хотіли не тільки практикувати старі, а й давати нові знання, тому доповнили комунікативний метод вивченням слів і граматики. Але і в цьому випадку ми не відходимо від базових принципів методу - все вивчається в усній формі та відразу відпрацьовується в практичних ситуаціях.

Так ми досягаємо не тільки подолання мовного бар'єру, а й зростання в мовному рівні. Як запам'ятовувати інформацію, якщо все відбувається усно? Дуже просто — весь матеріал можна повторити в онлайн-підручнику. Але ми ні в якому разі не ховаємося за книжками і зошитами на заняттях в АнтиШколі.
CEFR в АнтиШколі
Стандарт чітко описує, що ви повинні вміти робити на кожному з рівнів. І 80% цих умінь відносяться до розмовних навичок. Вже на рівні А1 ви повинні вміти говорити на кілька тем.

Тому кожен з наших курсів забезпечує досягнення конкретних розмовних навичок згідно CEFR. Ще на самому початку навчання студенти знають, що саме отримають в кінці семестру, вони зможуть перевірити ці навички у вільній бесіді з носієм мови.
Гейміфікація в АнтиШколі
Ми використовували стандарти університету Пенсільванії і зробили процес навчання схожим на проходження комп'ютерної гри. Кожен курс має свій сюжет і рівні, за якими ми рухаємося, долаючи перешкоди та розплутуючи квести.

Це не означає, що навчання направлено на дітей, нехай слово 'ігри' вас не бентежить. Це означає, що ми чітко знаємо, коли ви втрачаєте мотивацію і вимагаєте підтримки від АнтиШколи. Тому кожен курс гейміфікований відповідно до віку учасників.
Як створюється методика в АнтиШколі?
1. Вибір рівня, для якого
створюється програма
2. Складання списку навичок за стандартом CEFR, які студент повинен отримати в кінці
3. Підбір граматичних тем, які забезпечать набуття цих навичок
6. Розробка Гейміфікації: сюжету курсу, контрольних точок та мотиваційних стимулів, щоб студенти проходили курс до самого кінця.
5. Вибір типових вправ для курсу, який будуть тренувати зазначені навички
4. Підбір лексики, щоб студент набув словниковий запас, необхідний для розмови на теми, зазначені в CEFR
7. Розробка планів занять, в яких кожен етап уроку розписаний похвилинно.
8. Проведення навчання для викладачів за новою програмою.
Як створюється методика в АнтиШколі?
1. Вибір рівня, для якого
створюється програма
2. Складання списку навичок за стандартом CEFR, які студент повинен отримати в кінці
3. Підбір граматичних тем, які забезпечать набуття цих навичок
6. Розробка Гейміфікації: сюжету курсу, контрольних точок та мотиваційних стимулів, щоб студенти проходили курс до самого кінця.
5. Вибір типових вправ для курсу, який будуть тренувати зазначені навички
4. Підбір лексики, щоб студент набув словниковий запас, необхідний для розмови на теми, зазначені в CEFR
7. Розробка планів занять, в яких кожен етап уроку розписаний похвилинно.
8. Проведення навчання для викладачів за новою програмою.
Как создается методика в АнтиШколе?
1. Выбор уровня, для которого
создается программа
2. Составление списка навыков по стандарту CEFR, которые студент должен получить в конце
3. Подбор грамматических тем, которые обеспечат обретение этих навыков
6. Разработка геймификации: сюжета курса, контрольных точек и мотивационных стимулов, чтобы студенты проходили курс до самого конца.
5. Выбор типовых упражнений для курса, который будут тренировать указанные навыки
4. Подбор лексики, чтобы студент приобрел словарный запас, необходимый для разговора на темы, указанные в CEFR
7. Разработка планов занятий, в которых каждый этап урока расписан поминутно.
8. Проведение обучения для преподавателей по новой программе.
Чого можна досягти з АнтиШколою?
Замість тисячі слів ... Все одно слова, але не наші, а наших випускників. За ці роки ми отримали стільки відгуків, що неможливо було визначити кращі. Але ми все-таки спробували:
«Якщо тебе кидає в жар від будь-якого питання іноземця на вулиці - тобі точно в Space Deer!
Після курсу 1.0 ти будеш знати як замовити вечерю в ресторані, знайти будь-яку вулицю в іншій країні, мило поспілкуватися з продавцем в фруктовому і все це англійською. Онлайн-платформою користуватися дуже зручно і в будь-який момент можна зайти і повторити весь матеріал)) Тічер Мері дуже позитивна і завжди готова допомогти)) Буду продовжувати!)»
Іра Іщук
«Щоб не повторюватися в загальному потоці похвали, хочу скромно позначити що після 6 місяців занять я якщо й не заговорив вільно англійською, то вже перестав боятися запитати 'як пройти в бібліотеку' це точно. Більш того, я відчув незвичайне почуття коли починаєш в черговий раз прослуховувати улюблені пісні і усвідомлювати, що ти не просто пам'ятаєш їх слова - ти їх відчуваєш і розумієш до кожної фразочки, до кожної літери.»
Александер Андреев
Запис до АнтиШколи
Методичний центр
Хто створює програму АнтиШколи? Це фахівці-єдинороги, яких нам довелося шукати по всій Україні. Чому єдинороги? Тому що методистів у нас ніде не готують, і щоб писати програми навчання доводиться довго вчитися самостійно.
Анна Шестакова
Марина Афанасенко
Наталі Переверзева
Чубакка
Наталя Попович
Р2Д2
Марина Афанасенко
Автор методики АнтиШколи, поєднує в собі теоретика і практика. Кандидат наук, 11 років у викладанні, закінчила курс по Гейміфікації навчання від Університету Пенсільванії. Паралельно 7 років працювала в міжнародному бізнесі, і вигострювала англійську з колегами з США, Німеччини, Швеції та Китаю.

Впроваджує в АнтиШколі brain based learning - підхід, заснований на глибокому розумінні роботи мозку людини під час навчання.
Анна Шестакова
У викладанні англійської 12 років. За цей час встигла попрацювати зі студентами від 5 до 65 років в українських і американських школах. Останні 6 років розробляє освітні курси для студентів по всьому світу не тільки з англійської, але й з іспанської, індонезійської і турецької мов.

Має дві вищі освіти в галузі філології за спеціальностями: російська та англійська мови зі спеціалізацією комп'ютерна лінгвістика та італійську мову.
Переверзева Наталі
Випускниця ХНПУ ім. Г.С. Сковороди (факультет іноземної філології). Більше 10 років працює викладачем і репетитором з англійської мови, за цей час ознайомилася і детально вивчила всі основні промахи шкільної англійської.

Основний досвід роботи з дітьми і підлітками, тому в АнтиШколі створює програми саме для цієї вікової категорії.
Наталя Попович
Працює викладачем англійської 4 роки, з студентами різного віку — від 4 до 47 років. Закінчила відділення прикладної лінгвістики в ОНУ ім. Мечникова. Крім вищої освіти, отримала Кембриджські сертифікати CAE (знання англійської) і TKT (методичні знання).

Крім англійської мови, знає польську і болгарську, і відточувала свої навички на практиці в Нідерландах, Польщі та Болгарії.
Анна Шестакова
Марина Афанасенко
інформація
Наталя Попович
Наталі Переверзева
Р2Д2
И тут також.
Чубакка
Шуткуємо.
Які переваги дає методика АнтиШколи?
90 хвилин розмови на уроці замість звичайних 10-15
Only English - повне занурення в мовне середовище
Тільки та теорія, яка застосовується на практиці
Прогнозований результат і його перевірка
в живій розмові
Всі матеріали занять і домашні завдання є в онлайн-підручнику
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.